Rychlý výběr chytrých hodinek

Chytré hodinky v češtině, PW-105, Bluetooth 5.0, elegantní dámské smart watch s krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, stříbrné

Obrazek Chytré hodinky v češtině, PW-105, Bluetooth 5.0, elegantní dámské smart watch s krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, stříbrné
Obrazek 2623282 Obrazek 2623283 Obrazek 2623286 Obrazek 2623292 Obrazek 2623293

Zvolte si barevnou variantu

StříbrnáZlatá
 • Český jazyk v hodinkách i aplikaci
 • Výdrž baterie 30 dnů v pohotovostním režimu
 • Bluetooth 5.0
 • Meření tepu
 • Meření tlaku
 • Meření krevního kyslíku
 • Monitor spánku
 • Krokoměr
 • Hodnocenihodnotilo 842 zákazníků
  Přepravní službou u vás v Út 27.02. - Poštou u vás v Út 27.02. - K vyzvednutí na odběrném místě ve St 28.02.
  1790,- Kč s DPH
  1479,- Kč bez DPH

  Skladem více než 15ks

  Český jazyk v hodinkách včetně české aplikace je standardem pro chytré hodinky Printwell PW-105.

  Elegantní tělo hodinek je vyrobeno ze nerezové oceli, hodinky doplňuje kovový pletený pásek (také z nerezu) , který je odolný proti nechtěnému rozepnutí.

  Chytré hodinky Printwell PW-105 jsou vybaveny moderním a úsporným procesorem Realtek8762C, který disponunuje splehlivým připjením Bluetooth V5.0

  Úžasně jasný a přehledný celodotykový SUPER TFT ( IPS ) displej o velikosti 1,09 palce (27mm) s rozlišením 240 x 240 pixelů je příjemně jasný a citlivý k pohodlnému ovládání hodinek.
  IPS display neboli Super TFT display vyniká přirozeným podáním barev, nízkou spotřebou a širokým pozorovacím úhlem, který dosahuje téměř 180 stupňů.
  Na displej je proto dobře vidět ze všech stran, zatímco odstín barev zůstává nezměněn.

  Vzhled ciferníku hodinek můžete jednoduše změnit výběrem ze 5 předinstalovaných možností. Další změna vzhledu ciferníku je možná pomocí aplikace, která navíc umožňuje přenést vaši oblíbenou fotografii na ciferník hodinek.

  Moderní-velkokapacitní Li-Pol baterie o kapacitě 190 mAh poskytuje dostatek energie na více než 720 hodin (cca 30 dní) provozu v režimu stand-by provozu (leží a běží..).
  PW-105 se nabíjejí pomocí magnetického konektoru a do plné kapacity je lze dobít za cca 90 minut.

  Smart watch PW-105 jsou vybaveny funkcí pro ženy, která informuje o průběhu fyzilogického ženského cyklu (plodné /neplodné dny atp.) nebo případného těhotenství.

  Hodinky jsou voděodolné a při běžném mytí rukou je nemusíte odkládat.
  Nekoupejte a nesprchujte se s hodinkami, nenoste je v sauně, neponořujte je do vody.

  Nová generace optického senzoru umožňuje průběžné sledování vašeho zdravotního stavu.
  PW-105 je vybaven zdravotními funkcemi jakou jsou měření tepové frekvence, měření krevního tlaku, analýza spánku.
  Nároční sportovci jistě ocení funkci měření SPO2H (saturace krve kyslíkem). Je to jeden z údajů vypovídající o kvalitě tréninku nebo zdravotního stavu.

  Printwell PW-105 dokáží monitorovat jednotlivé fáze spánku (jako je hluboký spánek, lehký spánek a čas probuzení) a následná analýza
  kvality spánku vám pomůže zjistit důvod vašeho špatného spaní a následně zlepšit i kvalitu vašeho života.

  Základní sportovní funkcí hodinek jsou stopky, odpočítávání času a krokoměr, který vám spočítá kolik kroků a jakou vzdálenost jste ušli a také kolik energie jste spotřebovali.
  Ve sportovním režimu hodinky změří vaše výkony různých sportů (chůze, běh, horská chůze-nordic, jízda na kole, basketbal, orbitrack, jóga).

  Na display hodinek také můžete sledovat krátkodobou předpověď počasí nebo řídit přehrávání hudby uložené ve vašem telefonu.

  Chytré hodinky PW-105 disponují také dalšími funkcemi jako jsou odmítnutí telefonního hovoru a hledání telefonu.
  Smart watch PW-105 ve spolupráci s aplikací mohou fungovat také jako budík, připomenout vám dodržování pitného režimu a také protáhnutí/rozcvičení při dlouhotrvajícím sezení.

  Hodinky také zobrazují notifikace o příchozích zprávách a hovorech, ale také notifikace aplikací jako jsou : We Chat, Linkedin, Skype, FacebookMeseenger, Twitter, WhatsApp, Viber, Line...
  Chytré hodinky PW-105 spolupracují se snadno ovladatelnou aplikací vhodnou i pro váš telefon, která je samozřejmě v českém jazyce, vhodná pro systémy Android a IOS.
  Aplikace "FitCloudPro" je ke stažení zdarma na Google Play nebo AppStore a není součástí dodávky.
  Chytré hodinky v češtině, PW-105, Bluetooth 5.0, elegantní dámské smart watch s krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, stříbrné Chytré hodinky v češtině, PW-105, Bluetooth 5.0, elegantní dámské smart watch s krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, stříbrné Chytré hodinky v češtině, PW-105, Bluetooth 5.0, elegantní dámské smart watch s krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, stříbrné Chytré hodinky v češtině, PW-105, Bluetooth 5.0, elegantní dámské smart watch s krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, stříbrné Chytré hodinky v češtině, PW-105, Bluetooth 5.0, elegantní dámské smart watch s krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, stříbrné Chytré hodinky v češtině, PW-105, Bluetooth 5.0, elegantní dámské smart watch s krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, stříbrné Chytré hodinky v češtině, PW-105, Bluetooth 5.0, elegantní dámské smart watch s krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, stříbrné Chytré hodinky v češtině, PW-105, Bluetooth 5.0, elegantní dámské smart watch s krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, stříbrné Chytré hodinky v češtině, PW-105, Bluetooth 5.0, elegantní dámské smart watch s krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, stříbrné Chytré hodinky v češtině, PW-105, Bluetooth 5.0, elegantní dámské smart watch s krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, stříbrné Chytré hodinky v češtině, PW-105, Bluetooth 5.0, elegantní dámské smart watch s krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, stříbrné Chytré hodinky v češtině, PW-105, Bluetooth 5.0, elegantní dámské smart watch s krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, stříbrné Chytré hodinky v češtině, PW-105, Bluetooth 5.0, elegantní dámské smart watch s krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, stříbrné Chytré hodinky v češtině, PW-105, Bluetooth 5.0, elegantní dámské smart watch s krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, stříbrné
  Tento web využívá cookies pro správné fungování a zvýšení vašeho pohodlí. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies
  X

  Přihlášení uživatele

   
  Nakupujete u nás poprvé?