Rychlý výběr chytrých hodinek

Chytré hodinky v češtině PW-101, Bluetooth 5.0, smart watch s velkým display, krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, zlaté s růžovým páskem

Obrazek Chytré hodinky v češtině PW-101, Bluetooth 5.0, smart watch s velkým display, krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, zlaté s růžovým páskem
Obrazek 2154416 Obrazek 2154417

Zvolte si barevnou variantu

StříbrnáZlatá
 • Český jazyk v hodinkách i aplikaci
 • Výdrž baterie 25-30 dnů v pohotovostním režimu
 • Bluetooth 5.0
 • Měření tepové frekvence
 • Měření krevního tlaku
 • Měření krevního kyslíku
 • Monitor spánku
 • Krokoměr
 • Hodnocenihodnotilo 494 zákazníků
  Přepravní službou u vás v Út 27.02. - Poštou u vás v Út 27.02. - K vyzvednutí na odběrném místě ve St 28.02.
  990,- Kč s DPH
  818,- Kč bez DPH

  Skladem 1ks

  Český jazyk v hodinkách včetně české aplikace je standardem pro chytré hodinky Printwell PW-101.

  Předostí hodinek Printwell PW-101 je úsporný a výkonný procesor Realtek8762C a zejména nový standard Bluetooth 5.0, který je podstatně stabilnější a výkonnější než předchozí verze 4,0.
  Další silnou stránkou je úžasně velký a přehledný celodotykový TFT displej o velikosti 1,54 palce (39mm) s rozlišením 240 x 240 pixelů je příjemně jasný a dostatečně citlivý k pohodlnému ovládání hodinek.

  Tělo hodinek působí honosně a je vyrobeno ze slitiny kvalitního leteckého hliníku.
  Hodinky doplňuje líbivý silikonový pásek tradičního stylu, který je velice příjemným na dotek s povrchem proti pocení.

  Vzhled ciferníku hodinek můžete jednoduše výběrem z 5 předinstalovaných možností. Další změna vzhledu ciferníku je možná pomocí aplikace, která navíc umožňujě přenést vaši oblíbenou fotografii na ciferník hodinek.

  Moderní-velkokapacitní Li-Pol baterie o kapacitě 260 mAh poskytuje dostatek energie na cca 25-30 dní stand-by provozu (leží a běží...).
  PW-101 se nabíjejí pomocí magnetického konektoru a do plnné kapacity je lze dobít za cca 160 minut.

  Hodinky jsou voděodolné a při běžném mytí rukou je nemusíte odkládat.
  Nekoupejte a nesprchujte se s hodinkami, nenoste je v sauně, neponořujte je do vody.

  Nová generace optického senzoru umožnuje průběžné sledování vašeho zdravotního stavu.
  PW-101 je vybaven zdravotními funkcemi jakou jsou měření tepové frekvence a měření krevního tlaku.
  Nároční sportovci jistě ocení funkci měření SPO2H (saturace krve kyslíkem). Je to jeden z údajů vypovídající o kvalitě tréninku nebo zdravotního stavu.

  Printwell PW-101 dokáží monitorovat jednotlivé fáze spánku (jako je hluboký spánek, lehký spánek a čas probuzení) a následná analýza
  kvality spánku vám pomůže zjistit důvod vašeho špatného spaní a následně zlepšit i kvalitu vašeho života.

  Základní sportovní funkcí hodinek jsou stopky a krokoměr, který vám spočítá kolik kroků a jakou vzdálenost jste ušli a také kolik energie jste spotřebovali.
  Ve sportovním režimu hodinky změří vaše výkony různých sportů (chůze, běh, horská chůze-nordic, jízda na kole).

  Na display hodinek také můžete sledovat krátkodobou předpověď počasí nebo řídit přehrávání hudby uložené ve vašem telefonu.
  PW-101 také umožňuje ovládat fotoaparát vašeho mobilního telefonu a pořídit úžasná selfie nebo jiné momentky.

  Chytré hodinky PW-101 disponují také dalšími funkcemi jako jsou odmítnutí telefonního hovoru, najdi telefon a stopky.
  Smart watch PW-101 ve spolupráci s aplikací mohou fungovat také jako budík, připomenout vám dodržování pitného režimu a také protáhnutí/rozcvičení při dlouhotrvajícím sezení.

  Hodinky také zobrazují notifikace o příchozích zprávách a hovorech ale také notifikace aplikací jako jsou: We Chat, Linkedin, Skype, FacebookMeseenger, Twitter, WhatsApp, Viber, Line...
  Chytré hodinky PW-101 spolupracují se snadno ovladatelnou aplikací vhodnou i pro váš telefon, která je samozřejmě v českém jazyce, vhodná pro systémy Android a IOS.
  Aplikace "FitCloudPro" je ke stažení zdarma na Google Play nebo AppStore a není součástí dodávky.
  Chytré hodinky v češtině PW-101, Bluetooth 5.0, smart watch s velkým display, krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, zlaté s růžovým páskem Chytré hodinky v češtině PW-101, Bluetooth 5.0, smart watch s velkým display, krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, zlaté s růžovým páskem Chytré hodinky v češtině PW-101, Bluetooth 5.0, smart watch s velkým display, krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, zlaté s růžovým páskem Chytré hodinky v češtině PW-101, Bluetooth 5.0, smart watch s velkým display, krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, zlaté s růžovým páskem Chytré hodinky v češtině PW-101, Bluetooth 5.0, smart watch s velkým display, krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, zlaté s růžovým páskem Chytré hodinky v češtině PW-101, Bluetooth 5.0, smart watch s velkým display, krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, zlaté s růžovým páskem Chytré hodinky v češtině PW-101, Bluetooth 5.0, smart watch s velkým display, krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, zlaté s růžovým páskem Chytré hodinky v češtině PW-101, Bluetooth 5.0, smart watch s velkým display, krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, zlaté s růžovým páskem Chytré hodinky v češtině PW-101, Bluetooth 5.0, smart watch s velkým display, krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, zlaté s růžovým páskem Chytré hodinky v češtině PW-101, Bluetooth 5.0, smart watch s velkým display, krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, zlaté s růžovým páskem Chytré hodinky v češtině PW-101, Bluetooth 5.0, smart watch s velkým display, krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, zlaté s růžovým páskem Chytré hodinky v češtině PW-101, Bluetooth 5.0, smart watch s velkým display, krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, zlaté s růžovým páskem
  Tento web využívá cookies pro správné fungování a zvýšení vašeho pohodlí. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies
  X

  Přihlášení uživatele

   
  Nakupujete u nás poprvé?