Rychlý výběr chytrých hodinek

Chytré hodinky PW-107, Bluetooth 5.0, elegantní smart watch s krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, zelené

Obrazek Chytré hodinky PW-107, Bluetooth 5.0, elegantní smart watch s krokoměrem, oxymetrem, měřením tepu, tlaku, zelené
Obrazek 3347748 Obrazek 3347749 Obrazek 3347750

Zvolte si barevnou variantu

ŠedáZelená
Hodnocenihodnotil 1 zákazník
Ceníková cena 2490,-
Sleva 40%
1490,- Kč s DPH
1231,- Kč bez DPH

Přijímáme předobjednávky
Očekáváme naskladnění 3.10.2022
Expedovat budeme ihned po naskladnění

Aplikace hodinek je v české jazyce, menu hodinek je jednoduché, graficky srozumitelné v angličtině..

Tělo hodinek je vyrobeno ze slitiny hliníku a zinku a vypadá opravdu dobře...
Hodinky doplňuje líbivý silikonový pásek tradičního stylu s elegantní podélnou linkou, který je velice příjemným na dotek s povrchem upraveným proti pocení.

Chytré hodinky Printwell PW-107 jsou vybaveny moderním a úsporným procesorem Realtek8762C, který disponunuje splehlivým připjením Bluetooth V5.0

Jasný a přehledný celodotykový TFT displej o velikosti 1,28 palce (32mm) s rozlišením 240 x 240 pixelů je příjemně jasný a dostatečně citlivý k pohodlnému ovládání hodinek.

Vzhled ciferníku hodinek můžete jednoduše změnit výběrem ze 5 předinstalovaných možností. Další změna vzhledu ciferníku je možná pomocí aplikace, která navíc umožňuje přenést vaši oblíbenou fotografii na ciferník hodinek.

Moderní-velkokapacitní Li-Pol baterie o kapacitě 400 mAh poskytuje dostatek energie na více než 20 dní stand-by provozu (leží a běží..).
PW-107 se nabíjejí pomocí magnetického konektoru a do plné kapacity je lze dobít za cca 120 minut.

Hodinky jsou voděodolné a při běžném mytí rukou je nemusíte odkládat.
Nekoupejte a nesprchujte se s hodinkami, nenoste je v sauně, neponořujte je do vody.

Nová generace optického senzoru umožňuje průběžné sledování vašeho zdravotního stavu.
PW-107 je vybaven zdravotními funkcemi jakou jsou měření tepové frekvence, měření krevního tlaku, analýza spánku.
Nároční sportovci jistě ocení funkci měření SPO2H (saturace krve kyslíkem). Je to jeden z údajů vypovídající o kvalitě tréninku nebo zdravotního stavu.

Printwell PW-107 dokáží monitorovat jednotlivé fáze spánku (jako je hluboký spánek, lehký spánek a čas probuzení) a následná analýza
kvality spánku vám pomůže zjistit důvod vašeho špatného spaní a následně zlepšit i kvalitu vašeho života.

Základní sportovní funkcí hodinek jsou stopky, odpočítávání času a krokoměr, který vám spočítá kolik kroků a jakou vzdálenost jste ušli a také kolik energie jste spotřebovali.
Ve sportovním režimu hodinky změří vaše výkony různých sportů (chůze, běh, horská chůze-nordic, jízda na kole, plavání, basketbal, orbitrack, jóga).

Na display hodinek také můžete sledovat krátkodobou předpověď počasí nebo řídit přehrávání hudby uložené ve vašem telefonu.

Chytré hodinky PW-107 disponují také dalšími funkcemi jako jsou odmítnutí telefonního hovoru a hledání telefonu.
Smart watch PW-107 ve spolupráci s aplikací mohou fungovat také jako budík, připomenout vám dodržování pitného režimu a také protáhnutí/rozcvičení při dlouhotrvajícím sezení.

Hodinky také zobrazují notifikace o příchozích zprávách a hovorech, ale také notifikace aplikací jako jsou : We Chat, Linkedin, Skype, FacebookMeseenger, Twitter, WhatsApp, Viber, Line...
Chytré hodinky PW-107 spolupracují se snadno ovladatelnou aplikací vhodnou i pro váš telefon, která je samozřejmě v českém jazyce, vhodná pro systémy Android a IOS.
Aplikace "DaFit" je ke stažení zdarma na Google Play nebo AppStore a není součástí dodávky.
Tento web využívá cookies pro správné fungování a zvýšení vašeho pohodlí. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies
X

Přihlášení uživatele

 
Nakupujete u nás poprvé?