Rychlý výběr chytrých hodinek

Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé

Obrazek Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé
Obrazek 2149743 Obrazek 2149744 Obrazek 2149745 Obrazek 2149746 Obrazek 2149747

Zvolte si barevnou variantu

ČernáČerno-červená
Hodnocenihodnotilo 337 zákazníků
Přepravní službou u vás v Út 22.06. - Poštou u vás v Út 22.06. - K vyzvednutí na pobočce ve St 23.06.
Ceníková cena 2490,-
Sleva 20%
1990,- Kč s DPH
1645,- Kč bez DPH

Skladem více než 5ks

Chytré hodinky Printwell F-009 jsou moderní-elegantní smart watch se sportovním designem a LED svítilnou.
Jsou vybaveny češtinou v hodinkách i aplikaci.

Tělo hodinek je vyrobeno z odolného plastu s přídavkem karbonových vláken, která zvyšují pevnost a mají úžasný vzhled.
Hodinky doplňuje líbivý silikonový pásek se strukturovaným povrchem proti pocení.

Chytré hodinky Printwell F-009 jsou vybaveny moderním a úsporným procesorem Realtek8762C, který disponuje novým standardem Bluetooth V5.0.

Celodotykový TFT displej o velikosti 1,3palce (33mm) s vysokým rozlišením 360 x 360 pixelů je příjemně jasný a dostatečně citlivý k pohodlnému ovládání hodinek.
LCD má pohodlný úhel pohledu až 178° horizontálně i vertikálně s nadstandardní barevnou přesnotí.
Vzhled ciferníku hodinek můžete jednoduše výběrem ze 4 předinstalovaných možností. Další změna vzhledu ciferníku je možná pomocí aplikace.

Moderní velkokapacitní Li-Pol baterie o kapacitě 370 mAh poskytuje dostatek energie na cca 40 stand-by provozu (leží a běží...).
F-009 se nabíjejí pomocí magnetického konektoru a do plné kapacity je lze dobít za cca 160 minut.

Hodinky jsou voděodolné a při běžném mytí rukou je nemusíte odkládat.
Nekoupejte a nesprchujte se s hodinkami, nenoste je v sauně, neponořujte je do vody.

Nová genrerace optického senzoru umožnuje průběžné sledování vašeho zdravotního stavu.
F-009 je vybaven zdravotními funkcemi jakou jsou měření tepové frekvence, měření krevního tlaku, moniitoring srdeční činnosti EKG.
Nároční sportovci jistě ocení funkci měření SPO2H (saturace krve kyslíkem). Je to jeden z údajů vypovídající o kvalitě tréninku nebo zdravotního stavu.

Printwell F-009 dokáží monitorovat jednotlivé fáze spánku (jako je hluboký spánek, lehký spánek a čas probuzení) a následná analýza
kvality spánku vám pomůže zjistit důvod vašeho špatného spaní a následně zlepšit i kvalitu vašeho života.

Základní sportovní funkcí hodinek jsou stopky a krokoměr, který vám spočítá kolik kroků a jakou vzdálenost jste ušli a také kolik energie jste spotřebovali.
Ve sportovním režimu hodinky změří vaše výkony různých sportů (běh, chůze, jízda na kole, horská chůze, stolní tenis, badminton, švihadlo, joga, basketbal).

F-009 také umožňuje ovládat fotoaparát vašeho mobilního telefonu a pořídit úžasná selfie nebo jiné momentky.

Na display hodinek také můžete sledovat krátkodobou předpověď počasí nebo řídit přehrávání hudby uložené ve vašem telefonu.

Chytré hodinky F-009 disponují také dalšími funkcemi jako jsou:
Odmítnutí telefonního hovoru, najdi telefon, stopky, budík, připomenutí nečinnosti, sledování pitného režimu, hledání hodinek, nastavení svítivosti display.

Smart watch F-009 mohou fungovat také jako osobní asistentka a připomenout vám čas schůzky, cvičení a nebo připomene důležitá výročí.

Hodinky také zobrazují notifikace o příchozích zprávách a hovorech, ale také notifikace aplikací jako jsou: We Chat, Linkedin, Skype, FacebookMeseenger, Twitter, WhatsApp, Viber, Line...
Chytré hodinky F-009 spolupracují se snadno ovladatelnou aplikací vhodnou i pro váš telefon, která je samozřejmě v českém jazyce, vhodná pro systémy Android a IOS.
Aplikace "FitCloudPro" je ke stažení zdarma na Google Play nebo AppStore a není součástí dodávky.
Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé Chytré hodinky v češtině s EKG a LED svítilnou F-009, voděodolné smart watch BT 5.0 , krokoměrem, měřením tepu, tlaku a oxymetrem, černé
Tento web využívá cookies pro správné fungování a zvýšení vašeho pohodlí. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies
X

Přihlášení uživatele

 
Nakupujete u nás poprvé?