Rychlý výběr chytrých hodinek

Chytré hodinky F-008 s Bluetooth 5.0, elegantní-růžové s dlouhou výdrží baterie

Akce Obrazek Chytré hodinky F-008 s Bluetooth 5.0, elegantní-růžové s dlouhou výdrží baterie
Obrazek 2139268 Obrazek 2139269 Obrazek 2139270 Obrazek 2139271 Obrazek 2139272 Obrazek 2139273

Zvolte si barevnou variantu

ČernáStříbrnáČervenáRůžová
Hodnocenihodnotilo 136 zákazníků
Přepravní službou u vás ve Čt 04.03. - Poštou u vás ve Čt 04.03. - K vyzvednutí na pobočce v Pá 05.03.
Ceníková cena 1990,-
Sleva 50%
990,- Kč s DPH
818,- Kč bez DPH

Skladem

Chytré hodinky Printwell F-008 jsou super elegantní smart watch s dlouhou výdrží.

Předostí hodinek Printwell F-008 je úsporný a výkonný procesor Realtek8762C a zejména nový standard Bluetooth 5.0 který je podstatně stabilnější a výkonnější než předchozí verze 4,0.

Tělo hodinek je vyrobeno ze slitiny hliníku a zinku a vypadá opravdu dobře...
Hodinky doplňuje líbivý silikonový pásek tradičního stylu s elegantní podélnou linkou, který je velice příjemným na dotek s povrchem upraveným proti pocení.

Úžasně jasnný a přehledný celodotykový TFT displej o velikosti 1,28 palce (32mm) s rozlišením 240 x 240 pixelů je příjemně jasný a dostatečně citlivý k pohodlnému ovládání hodinek.

Vzhled ciferníku hodinek můžete jednoduše výběrem ze 5 předinstalovaných možností. Další změna vzhledu ciferníku je možná pomocí aplikace, která navíc umožňuje přenést vaši oblíbenou fotografii na ciferník hodinek..

Moderní-velkokapacitní Li-Pol baterie o kapacitě 295 mAh poskytuje dostatek energie na více než 30 dní stand-by provozu (leží a běží..).
F-008 se nabíbjejí pomocí magnetického konektoru a do plnné kapacity je lze dobít za cca 120 minut..

Hodinky jsou voděodolné a při běžném mytí rukou je nemusíte odkládat.
Nekoupejte a nesprchujte se s hodinkami, nenoste je v sauně, neponořujte je do vody.

Nová genrerace optického senzoru umožnuje průběžné sledování vašeho zdravotního stavu.
F-008 je vybaven zdravotními funkcemi jakou jsou měření tepové frekvence, měření krevního tlaku, analýza spánku
Nároční sportovci jistě ocení funkci měření SPO2H (saturace krve kyslíkem). Je to jeden z údajů vypovídající o kvalitě tréninku nebo zdravotního stavu.

Printwell F-008 dokáží monitorovat jednotlivé fáze spánku (jako je hluboký spánek, lehký spánek a čas probuzení ) a následná analýza
kvality spánku vám pomůže zjistit důvod vašeho špatného spaní a následně zlepšit i kvalitu vašeho života.

Základní sportovní funkcí hodinek jsou stopky, odpočítávání času a krokoměr, který vám spočítá kolik kroků a jakou vzdálenost jste ušli a také kolik energie jste spotřebovali.
Ve sportovním režimu hodinky změří vaše výkony různých sportů (chůze, běh, horská chůze-nordic, jízda na kole, plavání, basketbal, orbitrack, jóga).

Na display hodinek také můžete sledovat krátkodobou předpověď počasí nebo řídit přehrávání hudby uložené ve vašem telefonu.

Chytré hodinky F-008 disponují také dalšími funkcemi jako jsou odmítnutí telefonního hovoru a hledání telefonu.
Smart watch F-008 ve spolupráci s aplikací mohou fungovat také jako budík, připomenout vám dodržování pitného režimu a také protáhnutí/rozcvičení při dlouhotrvajícím sedění...

Hodinky také zobrazují notifikace o příchozích zprávách a hovorech ale také notifikace aplikací jako jsou : We Chat, Linkedin, Skype, FacebookMeseenger, Twitter, WhatsApp, Viber, Line...
Chytré hodinky F-008 spolupracují se snadno ovladatelnou aplikací vhodnou i pro váš telefon, která je samozřejmě v českém jazyce, vhodná pro systémy Android a IOS.
Aplikace "FitCloudPro" je ke stažení zdarma na Google Play nebo AppStore a není součástí dodávky.
Chytré hodinky F-008 s Bluetooth 5.0, elegantní-růžové s dlouhou výdrží baterie Chytré hodinky F-008 s Bluetooth 5.0, elegantní-růžové s dlouhou výdrží baterie Chytré hodinky F-008 s Bluetooth 5.0, elegantní-růžové s dlouhou výdrží baterie Chytré hodinky F-008 s Bluetooth 5.0, elegantní-růžové s dlouhou výdrží baterie Chytré hodinky F-008 s Bluetooth 5.0, elegantní-růžové s dlouhou výdrží baterie Chytré hodinky F-008 s Bluetooth 5.0, elegantní-růžové s dlouhou výdrží baterie Chytré hodinky F-008 s Bluetooth 5.0, elegantní-růžové s dlouhou výdrží baterie Chytré hodinky F-008 s Bluetooth 5.0, elegantní-růžové s dlouhou výdrží baterie Chytré hodinky F-008 s Bluetooth 5.0, elegantní-růžové s dlouhou výdrží baterie
Tento web využívá cookies pro správné fungování a zvýšení vašeho pohodlí. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies
X

Přihlášení uživatele

 
Nakupujete u nás poprvé?