Rychlý výběr chytrých hodinek

Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté

Obrazek Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté
Obrazek 2021244 Obrazek 2021245 Obrazek 2021246 Obrazek 2021247 Obrazek 2021248 Obrazek 2021249
Hodnocenihodnotilo 50 zákazníků
Přepravní službou u vás v Po 07.12. - Poštou u vás v Po 07.12. - K vyzvednutí na pobočce v Út 08.12.
Ceníková cena 1890,-
Sleva 42%
1090,- Kč s DPH
901,- Kč bez DPH

Skladem

Chytré hodinky (smart watch) Printwell F-004 vás osloví příjemným designem a opravdu chytrou aplikací.
Mají klasický - kulatý sexy design a tělo hodinek je vyrobeno z hliníkové slitniny s vakuově platinovaným vnějším rámečkem.

Hodinky o průměru 44mm váží pouhých 47gramů, tloušťka pouzdra je pouhých 12 mm.
Hodinky doplňuje silikonový pásek s příjemným hladce-sametovým povrchem proti pocení.

Chytré hodinky Printwell F-004 jsou vybaveny moderním procesorem HS6620 s Bluetooth V4.0.

Celodotykový RETINA kompatibilní displej o velikosti 1,4palce (36mm) s vysokým rozlišením 240 x 240 pixelů je příjemně jasný a dostatečně citlivý k pohodlnému ovládání hodinek.
Display je opatřen speciální vrstvou, která minimalizuje zanechávání otisků vašich prstů sklíčku.
Vzhled "ciferníku" hodinke můžete jednoduše výběrem z 5 předinstalovaných možností.

Moderní Li-Pol baterií o kapacitě 240 mAh poskytuje dostatek energie na cca 60 stand-by provozu (leží a běží...).

Hodinky jsou voděodolné, při mytí rukou ani ve vlažné sprše je nemusíte odkládat.
Jsou vodě odolné při ponoření do studené vody do 1m hloubky na dobu max 30 minut
Nekoupejte/nesprchujte se však s hodinkami v horké vodě, nenoste je v sauně!

Nová genrerace optického senzoru umožnuje nepřetržité sledování vašeho zdravotního stavu.
F-004 je vybaven zdravotními funkcemi jakou jsou měření tepové frekvence, měření krevního tlaku, moniitoring srdeční činnosti EKG.
Záznam o srdeční činosti můžete jednoduše zaslat svému lékaři ke kontrole v PDF formátu.
Nároční sportovci jistě ocení funkci měření SPO2H (saturace krve kyslíkem). Je to jeden z údajů vypovídající o kvalitě tréninku nebo zdravotního stavu.

Printwell F-004 dokáží provést analýzu spánku. Tato analýza může sledovat různé fáze spánku, jako je hluboký spánek, lehký spánek a čas probuzení.
Toto hodnocení kvality spánku vám pomůže zjistit, co by mohlo být příčinou vašeho špatného spánku a zlepšit kvalitu vašeho života.

Základní sportovní funkcí hodinek jsou stopky a krokoměr, který vám spočítá kolik kroků a jakou vzdálenost jste ušli a také kolik energie jste spotřebovali.
Ve sportovním režimu hodinky změří vaše výkony 11 různých sportů (jízda na kole, stolní tenis, fotbal, švihadlo, běh, chůze, horská chůze, joga, badminton, plavání, fotbal, basketbal).
Naměřené sportovní údaje můžete snadno exportovat do aplikace Google Fit.

Milovníci hudby jistě ocení možnost přehrávání skladeb uložených ve vašem telefonu pomocí hodinek.
Pomocí hodinek je možné ovládat fotoaparát vašeho mobilního telefonu a pořídit úžasná selfie nebo jiné momentky.

F-004 disponují také dalšími funkcemi jako jsou:
Odmítnutí telefonního hovoru, najdi telefon, stopky, budík, připomenutí nečinnosti, odpočítávání času, počasí, nastavení svítiovosti display

Hodinky Printwell F-004 mohou fungovat také jako váš osobní asistent a připomenout čas schůzky, cvičení a nebo nezapomenout na důležitá výročí..

Hodinky také zobrazují notifikace o příchozích zprávách a hovorech ale také notifikace aplikací jako jsou : We Chat, Linkedin, Skype, FacebookMeseenger, Twitter, WhatsApp, Viber, Line...
Chytré hodinky F-004 spolupracují se snadno ovladatelnou aplikací vhodnou i pro váš telefon, která je samozřejmě v českém jazyce, vhodná pro systémy Android a IOS.
Aplikace WearFit 2,0O je ke stažení zdarma na Google Play nebo AppStore a není součástí dodávky.
Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté Úžasné chytré hodinky F-004 s EKG a RETINA display, zlaté
Tento web využívá cookies pro správné fungování a zvýšení vašeho pohodlí. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies
X

Přihlášení uživatele

 
Nakupujete u nás poprvé?